Fake Bake to idealny zabieg dla osób, które chcą cieszyć się piękną i zdrową opalenizną, jednak z pewnych powodów nie mogą, albo zwyczajnie nie chcą tracić czasu na kilkugodzinne leżenie na słońcu. Jest to bardzo dobra opcja, kiedy chcemy pochwalić się opalenizną na imprezie, bądź wyglądać pięknie i mieć brązową opaloną skórę na swoim własnym ślubie. Przeczytaj o tym, czym jest opalanie natryskowe, oraz jakie ma wady i zalety.

Fake Bake opalanie natryskowe – na czym polega ten zabieg?

Opalanie natryskowe Fake Bake to idealny zabieg nadający naturalnie wyglądającą opaleniznę, z którego z powodzeniem mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, ponadto z usługi tej mogą także korzystać kobiety w ciąży, z racji tego, że zabieg ten w żaden sposób nie jest szkodliwy.

Zabieg polega na nałożeniu na skórę preparatu brązującego, w postaci delikatnej mgiełki. Kosmetyk ten ma bardzo silne właściwości nawilżające oraz co ważne, nie powoduje przebarwień bądź też reakcji alergicznych. Zabieg wraz z peelingiem trwa około 10- 15 minut, jest to więc szybki i wygodny sposób na zyskanie brązowej, pięknej opalenizny.

O czym powinno się pamiętać przed zabiegiem opalania natryskowego Fake Bake?

Bardzo ważne jest, aby przed opalaniem natryskowym pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Przede wszystkim, bezpośrednio przed zabiegiem należy oczyścić skórę ze wszelkiego rodzaju kosmetyków, perfum, makijażu lub olejków. Istotne jest również, aby tydzień przed zabiegiem nie używać żadnych innych samoopalaczy lub kosmetyków tego typu, bowiem mogą one wywołać niechciane przebarwienia. Zaleca się również, aby nie wykonywać depilacji 24 godziny przed opalaniem natryskowym. Otrzymana w ten sposób opalenizna zazwyczaj utrzymuje się od 7 do 10 dni. Warto przygotować ciemne luźne ubrania, aby uniknąć nadmiernego schodzenia opalenizny i ubrudzenia ubrań, bowiem kolor po takim zabiegu może zmieniać się przez następne 24 godziny.

Fake Bake opinie – jakie zalety ma taki rodzaj opalania natryskowego?

Główną zaletą takiego zabiegu jest zdecydowanie olbrzymia oszczędność czasu. Opaleniznę, która wygląda, jak byśmy dopiero co wrócili z ciepłych krajów, uzyskujemy na całym ciele w przeciągu około 15 minut. Plusem jest także z pewnością naturalny efekt uzyskanej podczas zabiegu opalenizny. Ponadto dobrze dobrany kosmetyk do opalania natryskowego pozwoli zniwelować niechciane przebarwienia i niedoskonałości skórne. Warto również podkreślić, że jest to zabieg całkowicie bezpieczny, w związku z tym nie musimy się martwić o negatywne jego konsekwencje, jak to bywa niestety w przypadku klasycznego opalania. Fake Bake to idealny zabieg, kiedy z dnia na dzień chcemy cieszyć się piękną i zdrową opalenizną, idealnie więc nadaje się dla panny młodej, wykonany tuż przed ślubem .

Fake Bake opalanie natryskowe-jakie są wady takiego opalania?

Główną wadą takiego opalania będzie niewątpliwie dość wysoka cena takiego zabiegu. Średnio zabieg kosztuje około 120 złotych, a efekt utrzymuje się do 10 dni. Gdybyśmy więc chcieli utrzymywać taką opaleniznę na co dzień, trzeba by wydawać regularnie trochę pieniędzy, na co nie każdy może sobie pozwolić. Po opalaniu natryskowym zaleca się również używanie konkretnych kosmetyków dedykowanych dla skóry opalonej, co generować może dodatkowe koszty. W tym czasie musimy również zrezygnować z używania olejów i różnych mleczek nawilżających dla skóry, mogą one bowiem wywołać niechciane przebarwienia oraz negatywnie wpłynąć na trwałość i równomierność naszej opalenizny.